středa 21. dubna 2010

21.4.2010 To to letíPo práci na nákup a k Jindrovi, musela jsem na chvíli sednout , je znát jak se blíží konec týdne že rezervy klesají.

Po cestě domů jsem konečně koupila nové stěrače. Dostaly touhle zimou totálně zabrat. Jsem si nevšimal cestou z jarmarku, jak jsme byli udondaný že se jeden vyvlík, no spíš rozsypal a udělal rýhu na skle :O( Tak jsem konečně koupila. Shodou okolností , začalo zrovna lejt, a tak jsem v dešti vyměňovala stěrače abych neměla rejhu ještě hlubší . No tak jsem je aspoň zrovna otestovala , s mokrýma zádama . :o)))))

Dali jsme kafčo a dělali u toho zálohy videa. Už jsem se chtěla zvednout, když jsmena disku objevila video, když byl Marušce tak rok a půl a začinala mluvit, vše opakovala jak papoušek. No zkejsli jsme u toho. Připadalo mi to úplně neskutečný, tak moc bych to chtěla vrátit, nebo spíš….zažít ještě jednou… Nakonec jsme akci Zet v kuchyni zase odložila, Jindra musel na noční už na osmou, tak jsme domů museli dřív. Za tento týden to vypadá na samé fotky nouzovky,

1 komentářů:

Andrea řekl(a)...

Tvé nouzovky nedostihnu:-)