pátek 31. července 2009

31.7.2009 at žije krteček


Po cestě cestě jsme se stavili pro pečivo a já Marušce koupila naposled ještě jednu stříkací pistoli , už dvě zrušila. V Oh. jsem vypila kafčo a šla hrabat seno. jen takový z přerostlý trávy a zjistila jsem že po pár letech co nesušíme a moc jsme se na něm nadřeli mám po něm absťák, po tom šustění a po tý vůni. Tak jsem si to fakt užívala i když mě bolely úplně neskutečně ruce. Tak nějak sem doufala, že se mi na mateřské dají do kupy a vypadá to na oficiální únavu materiálu :O((( No ale tu chvíli se to dalo vydržet. A Maruška jak mě peskovala, že nemám hrabat tam a mám hrabat tam a lítala tam s druhýma hráběma. Ala tak aktivně, že se mi ji nepovedlo vyfotit :o)))))


babička žehlila a pak si šla chvíli odpočinout. Maruška si takhle vlezla k ní. i s balonem :o))))Po cestě cestě jsme se stavili pro pečivo a já Marušce koupila naposled ještě jednu stříkací pistoli , už dvě zrušila. V Oh. jsem vypila kafčo a šla hrabat seno. jen takový z přerostlý trávy a zjistila jsem že po pár letech co nesušíme a moc jsme se na něm nadřeli mám po něm absťák, po tom šustění a po tý vůni. Tak jsem si to fakt užívala i když mě bolely úplně neskutečně ruce. Tak nějak sem doufala, že se mi na mateřské dají do kupy a vypadá to na oficiální únavu materiálu :O((( No ale tu chvíli se to dalo vydržet. A Maruška jak mě peskovala, že nemám hrabat tam a mám hrabat tam a lítala tam s druhýma hráběma. Ala tak aktivně, že se mi ji nepovedlo vyfotit :o)))))


Maruška je velká pomocnice a já se vyřádila na kytkách, prstě pohodička. Přijel Ota pro Marušku (tetu) a klepal podložkou na klečení v záhonu malou Marušku po hlavě a omany to povídá „tam nejsem doma“ :o)))))) a pak mi Maruška začala vykládat , že chce spinkat u strejdy. tak jsem ji vysvětlila, že ne, že tam zítra uvaříme oběd, pak půjde spinkat domů, strejda půjde hrát a přijede až moc pozdě a tak budeme mít na starosti Ťapinku. Maruška poslouchala a pak mi na to řekla. „Chci hrát se stejdou, budu hrát na housle“ :o)))))) no já měla opět záchvat smíchu. ta Maruška je fakt hlava :o))))


Včera jsem vám zapomě ukázat zbytek včerejších fotek, bloger blbne už 3 týdny najednou hodí velké písmo a já topak dávám půl dodiny do kupy, už jsme se bála upravovat, tak je přidávám dnes, kdo má zájem tak TADY

2 komentářů:

photoJanna řekl(a)...

Dinosaurus v "krtkovém" baťůžku je skvělej. ;o)

milu řekl(a)...

hezké fotky a koukám, máte stejný plot jako my :-)